Billy Talent

25. listopadu 2007 v 10:50
billy talent
Billy Talent je skvělá kanadská kapela, která se dřív nazývala Pezz a už od samého začátku ji tvoří stále stejní členové: zpěvák Ben Kowalewicz , kytarista Ian D´sa, basák Jon Gallant a bubeník Aaron Solowoniuk. Ještě v době, kdy všichni pracovali na své původní profesi, tj. jako autoopravář, producent v rádiu, finančník a animátor, vydali své první CD Watoosh.

V rodné Kanadě měla deska celkem velký úspěch, tak se rozhodli, žě se začnou hudbě věnovat profesionálně. Přejmenovali se na Billy Talent podle postavy kytaristy z fimu Hard Core Logo. V roce 2003 vydali druhé CD Billy Talent I. a jen v Kanadě se stala tahle deska třikrát platinová.

V roce 2006 vyšla úspěšná zatím poslední deska Billy Talent II.K nejoblíbenějším skladbám z této desky patří bezesporu Fallen Leaves, Devil in a midnight mass a Red flag, který se dokonce objevil jako hudební podklad v některých počitačových hrách jako např. Burnout
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | 13. května 2008 v 16:16 | Reagovat

Tady to stojí za čůráka.Puntíky sem puntíky tam...

2 lucie gibesová-(voliňských čechů) lucie gibesová-(voliňských čechů) | 13. května 2008 v 16:20 | Reagovat

je to na hovno,tuten blog.žádná avril tu není,jak to stálo na té fotce.ten co to vymyslel asi nebyl při smylech.byl zhulenej jak šupák.nazdar.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama